کد خبر:275224
پ
آیفون ۱۳
پژواک گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی ۴ تحلیلگر مشهور از تغییرات بزرگ در آیفون ۱۵

با توجه به اینکه شرکت اپل چند روز قبل از سری آیفون‌ ۱۴ رسما رونمایی کرد؛ لذا اکنون بایستی منتظر عرضه سری آیفون‌ ۱۵ باشیم.

با توجه به اینکه شرکت اپل چند روز قبل از سری آیفون‌ ۱۴ رسما رونمایی کرد؛ لذا اکنون بایستی منتظر عرضه سری آیفون‌ ۱۵ باشیم.

 

*** پیش‌بینی‌ها از تغییرات بزرگ در آیفون ۱۵

 

به گزارش پژواک، بر اساس گزارشات، اپل در صدد افزایش میزان تفاوت میان ویژگی‌های مدل‌های پرو و استاندارد سری آی‌فون ۱۵ است.

این موضوع موجب گرایش هرچه بیش‌تر مشتریان به سوی خریداری مدل‌های پیشرفته‌تر آی‌فون از سری پرو خواهد شد.

در نتیجه میزان فروش هندست‌های سری آی‌فون ۱۵ پرو افزایش یافته و این موضوع نهایتا موجب افزایش میانگین قیمت فروش برای کل خانواده آی‌فون‌ ۱۵ خواهد شد.

بعلاوه مینگ چی‌کو پیش‌بینی می‌کند که اپل در میان مدل‌های پرو آی‌فون‌ نیز تمایز بیش‌تری را ایجاد خواهد کرد؛ اما وی به جزئیات مربوط به این تغییرات اشاره نکرده است.

مارک گورمن پیش‌بینی‌ می‌کند که اپل از عرضه مدل “پرو مکس” صرفنظر نموده و در عوض آی‌فون ورژن “اولترا” را روانه بازار خواهد کرد.

استفاده از این الگوی نامگذاری تا حد زیادی منطقی به‌نظر می‌رسد؛ چرا که کمپانی اخیرا از ساعت هوشمند اپل واچ اولترا رونمایی کرد.

بعلاوه غول کوپرتینویی به منظور نامگذاری تراشه‌های سری M برای دستگاه‌های مک خود نیز از پسوندهای مکس، پرو و اولترا استفاده می‌کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه