کد خبر:259442
پ
اپل+واچ
پژواک گزارش می‌دهد:

اپل واچ همچنان پرفروش‌ترین ساعت هوشمند دنیا است

به تازگی آمارفروش ساعت‌های هوشمند در جهان منتشر شده که نشان از برتری بی‌چون و چرای اپل در این زمینه دارد.

به تازگی آمارفروش ساعت‌های هوشمند در جهان منتشر شده که نشان از برتری بی‌چون و چرای اپل در این زمینه دارد.

 

*** پرفروش‌ترین ساعت هوشمند دنیا

 

به گزارش پژواک، اپل در زمینه‌ بازاریابی محصولات خود خوب عمل می‌کند و همیشه مثالی برای دیگر شرکت‌ها است. فروش خوب محصولات کوپرتینویی‌ها دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد که البته در این مطلب قصد پرداختن به آن را هم نداریم.

طبق آخرین گزارش Counterpoint در مورد ساعت‌های هوشمند در بازه‌ زمانی اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۲۰، اپل رهبر بلامنازع این بخش از بازار است.

فروش ساعت هوشمند در مقایسه با سال ۲۰۱۹، یک و نیم درصد بیشتر شده است و از کل فروش ساعت هوشمند در سه ماهه پایانی ۲۰۲۰، فقط ۴۰ درصد به اپل تعلق دارد. سامسونگ با ۱۰ درصد سهم بازار در جایگاه بعدی قرار دارد و پس از آن هواوی با ۸ درصد به رتبه‌ی سوم تکیه زده است. فیت بیت با ۷ درصد و گروه BBK با ۶ درصد، پنج شرکت برتر این حوزه را تشکیل می‌دهند.

 

 

*** بازار ساعت‌های هوشمند

 

به گزارش پژواک، در گزاش جدید مشخص شده است که اپل واچ سری ۶ و اپل واچ SE به طور مشترک ۱۲.۹ میلیون فروش در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ داشته‌اند.

سامسونگ نیز عملکرد خوبی داشته است و گلکسی واچ ۳ از مجبوبیت بسیاری بین کاربران برخوردار بوده است، این اتفاق در حالی افتاده است که هواوی و زیر برند آن یعنی آنر، بیشترین رشد سالانه را نسبت به سایر برندها داشته اند.

 

 

ماه گذشته، اپل از مرز فروش صد میلیونی اپل واچ عبور کرد. بر اساس گزارش‌های Counterpoint، بازار ساعت هوشمند شاهد افزایش قیمت متوسط فروش از طرف برندهایی مثل اپل، سامسونگ و هواوی بوده است.

پیش‌بینی می‌شود این روند در سال ۲۰۲۱ هم ادامه داشته باشد. 

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه