کد خبر:262504
پ
پاشایی
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا:

دستگیری مدیران متخلف صرافی کریپتولند/ مالباختگان این صرافی به سایت گرداب مراجعه کنند

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اشاره به دستگیری مدیران متخلف صرافی کریپتولند، از مالباختگان این صرافی درخواست کرد که به سایت گرداب مراجعه کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اشاره به دستگیری مدیران متخلف صرافی کریپتولند، از مالباختگان این صرافی درخواست کرد که به سایت گرداب مراجعه کنند.

 

*** دستگیری متهم اصلی پرونده صرافی کریپتولند و سایر اعضای این باند

 

به گزارش پژواک، سرهنگ رامین پاشایی از دستگیری متهم اصلی پرونده صرافی کریپتولند به نام (س. الف) و سایر اعضای این باند سازمان یافته به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور با دستور دادسرای ویژه جرایم اقتصادی خبر داد و اظهار داشت:

همه اعضای این صرافی می‌توانند مدارک و ادعا‌های خود را در مورد میزان سرمایه موجود در این صرافی با مراجعه به سایت gerdab.ir به منظور بررسی و رسیدگی ثبت کنند.

 

وی با هشدار به کاربران و متقاضیان سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارز‌ها و بورس ارز‌های خارجی در خصوص عواقب کلاهبرداری‌های این حوزه هشدار داد.

 

*** مراجعه به سایت پلیس فتا برای کسب اطلاعات بیشتر

 

به گزارش پژواک، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در پایان پیرامون کسب اطلاعات بیشتر، اظهار داشت:

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس https:‎//www.cyberpolice.ir یا با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ از خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی‌های همکاران پلیس سایبری در سراسر کشور بهره‌مند شوند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید