کد خبر:257427
پ
ford-mustang-mach-e-by-motion-r-design-front
پژواک گزارش می‌دهد:

فورد موستانگ مک ای با تیونینگ موشن آر معرفی شد

شرکت تیونینگ موشن آر دیزاین، نسخه سفارشی کراس‌اور برقی فورد موستانگ مک ای را با کیت بدنه پهن‌پیکر، تجهیزات آیرودینامیک و تزئینات داخلی معرفی کرد.

شرکت تیونینگ موشن آر دیزاین، نسخه سفارشی کراس‌اور برقی فورد موستانگ مک ای را با کیت بدنه پهن‌پیکر، تجهیزات آیرودینامیک و تزئینات داخلی معرفی کرد.

 

*** کراس‌اور برقی فورد موستانگ مک ای

 

به گزارش پژواک، موشن آر دیزاین (Motion R Design) احتمالاً بهترین کیت را تاکنون برای این خودروی الکتریکی تولید کرده است.

این شرکت مستقر در لنکاشایر انگلستان، به‌طور معمول در ساخت کیت بدنه و به‌روزرسانی داخل کابین ون فورد ترنزیت و وانت پیک‌آپ فورد رنجر تخصص دارد.

اما مسئولان موشن آر دیزاین برای جدیدترین پروژه‌ی خود تصمیم گرفته‌اند کراس‌اور برقی جدید فورد را به خدمت بگیرند.

 

*** چشمگیر‌ترین تفاوت با نسخه‌ی استاندارد Mach-E

 

خودروی الکتریکی فورد مک ای اصلاح‌شده توسط موشن آر دیزاین دارای تغییرات زیادی در طراحی از جمله رینگ‌های سفارشی، اسپویلر نصب‌شده در وسط صندوق عقب و جلوپنجره جدید است.

اما چشمگیر‌ترین تفاوت با نسخه‌ی استاندارد Mach-E، کیت پهن‌پیکری است که همراه‌ با تغاری‌های جدید گل‌گیر، رکاب‌های جانبی جدید و سپر عقب و جلو روی خودرو نصب می‌شود و سپر عقب از دیفیوزر نیز بهره می‌برد. این کیت را می‌توان در دو گزینه‌ی استاندارد فیبر کربن سنتی یا آپشن کربن فورج روی خودرو استفاده کرد.

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، موشن آر دیزاین در زمینه تزئینات داخلی خودرو نیز تخصص دارد؛ اما آن‌ها هیچ تصویری از کابین فورد مک ای منتشر نکرده‌اند. 

 

*** بهترین و قدرتمندترین نسخه‌ی مک ای

 

به گزارش پژواک، اما ظاهراً نسخه‌ی سفارشی فورد مک ای از روکش کامل چرم ناپا و همچنین غربیلک فرمان فیبر کربنی کف‌تخت برخوردار خواهد بود. پنل‌های داخلی درها نیز به‌صورت آپشن با فیبر کربن در دسترس هستند.

هیچ تغییری در سیستم انتقال قدرت این خودروی الکتریکی وجود ندارد؛ اما با توجه به عملکرد خوب مک ای فعلی، این موضوع نباید مشکل‌ساز شود.

در فرم موجود، بهترین و قدرتمندترین نسخه‌ی مک ای، GT Performance Edition با قدرت ۴۸۰ اسب‌ بخار و گشتاور ۸۶۰ نیوتن‌متر است که می‌تواند در مدت‌زمان ۳٫۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

 

 

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه