کد خبر:261155
پ
تامین اجتماعی
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی:

ارسال پیامک ویزیت به بیمه شدگان تامین اجتماعی

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی از فعال شدن سرویس ارسال پیامک به بیمه شدگان پس از دریافت خدمات پزشکی در قالب نسخه الکترونیک خبر داد.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی از فعال شدن سرویس ارسال پیامک به بیمه شدگان پس از دریافت خدمات پزشکی در قالب نسخه الکترونیک خبر داد.

 

*** فعال شدن سرویس ارسال پیامک به بیمه شدگان تامین اجتماعی

 

به گزارش پژواک، علی‌اکبر ربیع‌زاده با اشاره به ارتقای فنی و زیرساختی نسخه الکترونیک و طرح خدمات غیرحضوری ۳۰۷۰ سازمان تامین اجتماعی، اظهار کرد:

از روز آخر سال ۹۹ همکاران بسیج شدند تا در ایام نوروز زیرساخت های نسخه الکترونیک و طرح ۳۰۷۰ را ارتقاء دهند.

به شرایط پایداری رسیده‌ایم که در آن سرویس‌های غیرحضوری با حداقل قطعی و کندی روبه رو باشند.

 

 

بیشتر بخوانید:

تعریف دو وظیفه مهم برای خبرگزاری صنایع از سوی وزیر صنعت / پیگیری محورهای بیاینه گام دوم انقلاب را در دستور کار قرار دهید

 

 

*** خدمات طرح ۳۰۷۰

 

به گزارش پژواک، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی در پایان از ارسال پیامک ویزیت و خدمات پزشکی الکترونیک به بیماران با توقف صدور دفترچه‌های بیمه درمانی و اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک خبر داد و بیان داشت:

اطلاع‌رسانی از طریق پیامک فعال شده است.

هر بیمه شده‌ای که شماره موبایلی به نام خودش داشته باشد، پیامکی مبنی بر صدور ویزیت و یا خدمات پزشکی الکترونیک برایش ارسال می‌شود.

در طرح ۳۰۷۰ این امکان فراهم شده است که هر بیمه شده می‌تواند تمام نسخ پزشکی که برایش ایجاد شده را در سامانه خدمات غیرحضوری مشاهده کند.

تمام سوابق درمانی قابل مشاهده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

کلید مقابل را فعال کنید