کد خبر:257124
پ
Irancell-iBaan-SmartHome
پژواک گزارش می‌دهد:

ایرانسل محصولات خانه ‌هوشمند ارائه کرد

ایرانسل در راستای ارتقای کیفیت زندگی دیجیتال و هوشمند، محصولات خانه ‌هوشمند را عرضه کرد.

ایرانسل در راستای ارتقای کیفیت زندگی دیجیتال و هوشمند، محصولات خانه ‌هوشمند را عرضه کرد.

 

*** خانه‌هوشمند آی‌بان

 

به گزارش پژواک، محصولات خانه ‌هوشمند ایرانسل، با عنوان خانه‌ هوشمند آی‌بان با کاربرد فناوری اینترنت اشیا، طراحی و عرضه شده است.

با استفاده از این محصولات، کاربر می‌تواند در هر شرایطی، حتی هنگامی که در خانه حضور ندارد، محیط خانه خود را با گوشی ‌هوشمند مدیریت کند.

محصولات خانه ‌هوشمند ایرانسل، ۲۴ خرداد ماه ۹۹، در مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد و هم‌اکنون به صورت تجاری عرضه شده است.

با استفاده از اپلیکیشن موبایل آی‌بان، ارتباط بین اجزای خانه ‌هوشمند از طریق اینترنت وای ‌فای و هاب‌مرکزی برقرار می‌شود و کاربر می‌تواند کنترل وسایل برقی خانه را در دست بگیرد.

این اپلیکیشن، علاوه بر کنترل و نظارت بر خانه، امکاناتی مانند تنظیمات خودکار و برنامه‌ریزی زمانی و دستورات شرطی را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

هاب‌ مرکزی آی‌بان، با اتصال به اینترنت وای ‌فای، امکان کنترل و مدیریت آسان سایر تجهیزات هوشمند آی‌بان را فراهم می‌کند.

این هاب، در واقع یک تی ‌وی ‌باکس قدرتمند است که تلویزیون کاربر را هوشمند کرده و امکان تماشای فیلم، گوش‌ دادن به موسیقی و بازی را نیز برای او فراهم می‌کند.

 

*** راحتی زندگی با پریز هوشمند 

 

به گزارش پژواک، همچنین با استفاده از پریز‌هوشمند، کاربر می‌تواند تمام لوازم برقی (پریزی) مانند چای‌ساز، تلویزیون و… را با گوشی‌ هوشمند خود، از هر جایی حتی خارج از خانه، خاموش یا روشن کرده و میزان مصرف برق آن‌ها را نیز تحت نظر داشته باشد.

سنسور در یا پنجره آی‌بان نیز، کاربر را از عبور و مرور ناخواسته در خانه مطلع می‌کند و کلید‌ هوشمند، امکان تنظیم نور خانه و روشن و خاموش کردن چراغ‌ها از راه دور یا نزدیک را برای وی به ‌وجود می‌آورد.

خانه ‌هوشمند آی‌بان، توسط ایرانسل و با همکاری شرکت دانش‌بنیان هوش و روان (هیناوا) عرضه شده و در سه بسته مختلف مدیریت خانه ‌هوشمند، راحتی خانه هوشمند و امنیت خانه‌ هوشمند، از طریق بخش محصولات و خدمات دیجیتال وب‌سایت ایرانسل و یا فروشگاه آنلاین ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir قابل تهیه است.

ایرانسل

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه