کد خبر:260288
پ
اندروید
پژواک گزارش می‌دهد:

علت بروز اختلال در برنامه‌های پرکاربرد اندرویدی

بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی از نقص فنی برنامه‌های اندرویدی نصب شده بر روی گوشی‌های خود خبر دادند و حالا علت آن مشخص شده است.

بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی از نقص فنی برنامه‌های اندرویدی نصب شده بر روی گوشی‌های خود خبر دادند و حالا علت آن مشخص شده است.

 

*** اختلال در برنامه‌های پرکاربرد اندرویدی

 

به گزارش پژواک، تعدادی از کاربران گوشی‌های اندرویدی اعلام کردند به طور مکرر پیام‌هایی بر روی نمایشگر تلفن‌های همراه آن‌ها به نمایش در می‌آید که نشان‌دهنده از کار افتادن اپلیکیشن‌های مختلف است.

به گفته کاربران، اپلیکیشن‌های یادشده بدون هیچ دلیل خاصی دیگر باز نمی‌شدند یا به طور کامل مختل می‌شدند که از جمله آن‌ها می‌توان به جیمیل، برخی اپلیکیشن‌های بانکداری الکترونیک، گوگل پی و حتی توییتر، رد ایت، دان دیتکتور و غیره اشاره کرد.

 

*** تلاش گوگل برای برطرف شدن مشکل

 

به گزارش پژواک، بعد از مدتی گوگل وجود این مشکل را تأیید و از تلاش برای برطرف کردن آن خبر داد.

در نهایت گوگل به کاربران توصیه کرد برای برطرف شدن مشکل یادشده به پلی استور این شرکت مراجعه کرده و آخرین به‌روزرسانی یک اپ سیستمی به نام اندروید سیستم وب ویو را پاک کنند.

وظیفه این اپلیکیشن ارائه برخی خدمات جانبی در محیط سایر برنامه‌ها است و بی‌دقتی گوگل در به‌روزرسانی آن موجب شد تا ده‌ها برنامه دیگر نیز به درستی اجرا نشوند.

گوگل وعده داده تا یک به‌روزرسانی معتبر و بدون مشکل را برای وب ویو عرضه کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه