کد خبر:275178
پ
کنترلر Elite 2 Core
پژواک گزارش می‌دهد:

کنترلر مقرون‌به‌صرفه ایکس‌باکس Elite 2 Core رونمایی شد

اطلاعات ارائه شده مایکروسافت کنترلر Elite 2 Core را برای ایکس‌باکس با امکانات کمتر و قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار معرفی شد.

اطلاعات ارائه شده مایکروسافت کنترلر Elite 2 Core را برای ایکس‌باکس با امکانات کمتر و قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار معرفی شد.

 

*** جزئیات و ویژگی‌های کنترلر Elite 2 Core

 

به گزارش پژواک، مایکروسافت کنترلر Elite 2 Core را برای ایکس‌باکس معرفی کرد که حدود ۵۰ دلار ارزان‌تر از کنترلر Elite 2 کنونی است.

کنترلر بی‌سیم ایکس باکس Elite 2 Core برای پیش‌سفارش با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد، اما قطعات قابل تعویض معمول به همراه کنترلر عرضه نمی‌شود و برای خرید آن‌ها باید به صورت جداگانه اقدام کنید.

کنترلر ایکس‌باکس Elite 2 Core دو جوی‌استیک تطبیقی، دستگیره لاستیکی و دکمه‌های تریگر کوتاه دارد و در رنگ سفید عرضه می‌شود و ظاهراً همان کنترلر سفیدی است که پیش‌تر در ویدئوی افشاشده در ماه گذشته رؤیت شد.

این کنترلر به گونه‌ای طراحی شده است تا قیمت ارزان‌تری داشته باشد.

کیف حمل نیز از کنترلر Elite 2 Core حذف شده است؛ بنابراین اگر پدال‌ها و انواع جوی‌استیک و کیف حمل را می‌خواهید باید به صورت جداگانه در بسته Compelet Component با قیمت ۵۹.۹۹ دلار خریداری کنید.

این بسته شامل کیف حمل، داک شارژ، جوی‌استیک‌های کلاسیک، جوی‌استیک کشیده، جوی‌استیک گنبدی، مجموعه پدال‌ها و کابل USB-C می‌شود.

کنترلر مشکی الیت دو ایکس باکس همچنان با قیمت ۱۷۹.۹۹ دلار قابل سفارش است و هر دو کنترلر با گارانتی یک ساله در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

مایکروسافت پیش از این مجبور شد گارانتی ۹۰ روزه را تا یک سال تمدید کند، زیرا کنترلرهای اصلی ایکس باکس الیت دو دچار مشکلات فنی شدند.

به طوری که برخی افراد شکایت‌هایی درباره مشکلات دکمه‌های ایکس باکس الیت دو مطرح کردند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه