کد خبر:268347
پ
کلاب هاوس
پژواک گزارش می‌دهد:

کلاب هاوس قابلیت جدید اضافه کرد/ امکان گوش دادن به مکالمات در نسخه وب فراهم شد

کلاب هاوس امکان گوش دادن به مکالمات را به نسخه وب اضافه کرد.

کلاب هاوس امکان گوش دادن به مکالمات را به نسخه وب اضافه کرد.

 

*** امکان گوش دادن به مکالمات

 

به گزارش پژواک، پلتفرم صوتی کلاب هاوس که در اوایل شیوع ویروس کرونا گزینه محبوب کاربران محسوب می‌شد، تاکنون توسط گوشی‌های iOS و اندروید در دسترس قرار داشت، اما اکنون خدمات خود را به نسخه وب نیز آورده است تا کاربران ویندوز نیز بتوانند به گفتگوهای صوتی آن گوش دهند.

کلاب هاوس در توییتر خود تایید کرد که در حال آزمایش یک گزینه اشتراک گذاری جدید است تا به کاربران اجازه دهد گفتگوهای زنده خود را نه تنها با سایر کاربران، بلکه با کاربران دیگر شبکه‌های اجتماعی و نسخه وب نیز به اشتراک بگذارند.

 

*** قابلیت جدید کلاب هاوس؛ امکان اشتراک گذاری گفتگو زنده

 

هنگامی که لینک گفتگوی و اتاق زنده خود را به اشتراک بگذارید، سایر کاربران می‌توانند از طریق مرورگر وب خود به آن دسترسی داشته باشند و نکته مهم دیگر اینکه نیازی به حساب کلاب هاوس وجود ندارد و تمام افراد می‌توانند آن‌ها را مشاهده کنند.

 

با این حال، اکنون فقط می‌توان از این ویژگی برای گو دادن استفاده کرد و در مرورگر وب نمی‌توان به گفتگو دیگران ملحق شد و با آن‌ها صحبت کرد.

هرچند قطعا این ویژگی باعث محبوبیت بیشتر این پلتفرم می‌شود اما به نظر می‌رسد که کلاب هاوس کمی دیرتر آن را به پلتفرم خود اضافه کرده باشد، زیرا در چند وقت اخیر تقریبا جایگاه خود را در برابر رقبایی مانند Spaces توییتر از دست داده که هم اکنون در وب، اندروید و iOS قابل دسترس است.

 

*** آمار دانلود کلاب هاوس چقدر است؟

 

به عنوان مقایسه، نسخه وب Spaces ماه‌ها پیش در دسترس قرار گرفت و این پلتفرم خیلی زودتر از کلاب هاوس به اندروید آمده بود.

در حالی که کلاب هاوس همزمان با اوج محبوبیت خود به آمار ۸ میلیون دانلود دست پیدا کرده، تعداد دانلودها آن در آوریل ۲۰۲۱ به کمتر از ۱ میلیون کاهش یافته است.

اکنون نیز طبق گفته این شرکت، در ماه دسامبر بیش از ۲٫۶ میلیون کاربر آن را دانلود کرده‌اند.

 

به گزارش پژواک، گفتنی است این ویژگی هم اکنون فقط به صورت آزمایشی در دسترس کاربران ایالات متحده قرار گرفته است و مشخص نیست چه زمانی برای سایر کاربران فعال خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه