کد خبر:259146
پ
هوش مصنوعی
پژواک گزارش می‌دهد:

تفاهمنامه همکاری برای توسعه هوش مصنوعی منعقد شد

تفاهمنامه‌های همکاری در راستای توسعه هوش مصنوعی میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با پژوهشگاه ICT منعقد شد.

تفاهمنامه‌های همکاری در راستای توسعه هوش مصنوعی میان دانشگاه علوم پزشکی ایران و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با پژوهشگاه ICT منعقد شد.

 

*** تفاهمنامه همکاری برای توسعه هوش مصنوعی

 

به گزارش پژواک، تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای توسعه هوش مصنوعی منعقد شد.

تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی ایران با موضوع همکاری جهت استفاده از الگوریتم‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی در فرآیندهای گردآوری و تحلیل داده‌های سلامت و حمایت از پژوهش‌های کاربردی و پروژه‌های تولید محصولات فناورانه ملی هوش مصنوعی و نیز به‌کارگیری محصولات در کاربردهای ملی و بخش سلامت منعقد شد.

 

*** تأمین مالی و جلب سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی

 

به گزارش پژواک، توافق‌نامه دیگر با پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات مربوط به استفاده از ظرفیت و تقویت جایگاه مرکز توسعه نوآوری هوش مصنوعی برای توسعه این فناوری می‌شود.

در همین حال این تفاهم‌نامه با هدف تأمین مالی و جلب سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی برای راه‌اندازی واحدهای تخصصی نوآوری هوش مصنوعی و اشتراک‌گذاری منابع و زیرساخت‌های لازم با هدف تسهیل‌گری و حمایت از بخش خصوصی استارت‌آپ ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برای توسعه فناوری و کسب‌وکارهای فضا پایه مبتنی بر هوش مصنوعی منعقد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه