کد خبر:266307
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

همراه اول حامی اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال

اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال امروز با حمایت همراه اول آغازبه‌کار می‌کند.

اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال امروز با حمایت همراه اول آغازبه‌کار می‌کند.

 

*** اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال

 

به گزارش پژواک، اولین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال از امروز سه‌شنبه دوم شهریورماه به مدت ۹ روز با حمایت مرکز تحقیق‌وتوسعه همراه اول برگزاری می‌شود.

این رویداد ۹ روزه از دوم تا یازدهم شهریورماه ۱۴۰۰، توسط مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و در پنل‌های تخصصی این جشنواره رئیس مرکز تحقیق‌و‌ توسعه و مدیرکل راهبردهای دیجیتال همراه اول سخنرانی خواهند داشت.
 
 

*** هدف از برگزاری جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال

 
 
به گزارش پژواک، درجشنواره دانشگاه تهران دیجیتال تجربیات و آخرین دستاوردها و اقدامات دانشگاه تهران، حامیان و شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و یادگیری الکترونیک تبادل می‌شود.
علاوه بر این، در طول جشنواره پنل‌های دانشگاه دیجیتال، فرصت‌ها، ارزش‌ها و تاثیرات، پنل‌های معرفی خدمات دیجیتالی دانشگاه تهران، رویداد دریافت ایده‌ها از اعضای هیات علمی، دانشجویان و شرکت ها (reverse pitch)، کارگاه آموزشی، نمایشگاه و میزگردهای تخصصی برگزار می‌شود.
طبق اعلام در این رویداد همایش یادگیری الکترونیکی؛ تجربه‌های زیسته، ارزیابی و آینده نگاری ۲ تا ۷ شهریور، جشنواره فناوری‌های دیجیتال۶ تا ۱۱ شهریور و جشنواره یادگیری الکترونیکی ۹ تا ۱۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه