کد خبر:258568
پ
خرید اینترنتی
پژواک گزارش می‌دهد:

هفته‌های خرید اینترنتی از کرمان آغاز می‌شود

اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی اعلام کرد که رویداد هفته‌های اینترنتی با هدف حمایت از کسب‌ و کارهای آنلاین، هفته دیگر از استان کرمان آغاز می‌شود.

اتحادیه کشوری کسب ‌و کارهای مجازی اعلام کرد که رویداد هفته‌های اینترنتی با هدف حمایت از کسب‌ و کارهای آنلاین، هفته دیگر از استان کرمان آغاز می‌شود.

 

*** حمایت از کسب‌ و کارهای آنلاین

 

به گزارش پژواک، اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در راستای حمایت از کسب‌ و کارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب ‌و کارها و اصناف در استان‌ها و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از ابتدای اسفند ماه طرح هفته‌های خرید اینترنتی را در کشور آغاز کند.

هفته‌های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که درنظر دارد با فراهم‌سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای تمام مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب ‌و کارهای مجازی و کسب‌ و کارهای استانی است تا در یک هم‌افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر عرضه کنند.

 

*** هفته‌های خرید اینترنتی از کرمان آغاز می‌شود

 

بر اساس اعلام اتحادیه کسب و کارهای مجازی هفته‌های خرید اینترنتی از تاریخ ۲ اسفند الی ۸ اسفندماه در کرمان آغاز می‌شود.

کسب و کارهایی که عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی هستند، می‌توانند در صورت تمایل و علاقه‌مندی در این رویداد شرکت کرده و خدمات خود را اعم از کالا یا هر محصول دیگری در معرض فروش قرار دهند.

کسب و کارها و پلتفرم‌های آنلاینی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند باید تسهیلات ویژه و تخفیف مناسب در اختیار کاربران استان خود قرار دهند.

اتحادیه کسب و کارهای مجازی در نظر دارد این رویداد را در ۳۱ استان برگزار کند و طبق پیش‌بینی این طرح تا آبان ماه سال ۱۴۰۰ ادامه دارد.

 

*** ثبت ‌نام برای شرکت در رویداد هفته‌های خرید اینترنتی 

 

به گزارش پژواک، این طرح به‌دنبال این است تا به اصناف آفلاین و فیزیکی کمک کرده تا آن‌ها نیز بتوانند از روند فروش عقب نمانده و با پیوستن به پلتفرم‌های فروشگاه‌های آنلاین اجناس خود را به‌صورت اینترنتی به فروش برسانند.

از این‌رو پلتفرم‌های آنلاین نیز دعوت کردیم تا با کاهش دستمزد و ارائه تخفیف زمینه حضور فروشگاه‌های آفلاین را در پلتفرم‌های آنلاین فراهم کنند تا بتوانند اجناس خود را در این رویداد در استان‌ها با تخفیف به مردم ارائه دهند.

کسب ‌و کارها برای شرکت در این رویداد به پنل خود در وب سایت اتحادیه کسب و کارهای مجازی مراجعه کرده و ثبت‌ نام کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه