کد خبر:266740
پ
انتصاب
با حکم وزیر ارتباطات:

هادی اصلان‌زاده، معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی هادی اصلان‌زاده را به عنوان معاون  توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع این وزارتخانه منصوب کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی هادی اصلان‌زاده را به عنوان معاون  توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع این وزارتخانه منصوب کرد.

 

*** انتصاب معاون توسعه سرمایه انسانی وزارت ارتباطات

 

به گزارش پژواک، عیسی زارع‌پور با صدور حکمی «هادی اصلان‌زاده» را به سمت معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات منصوب کرد.

 

در بخشی از این حکم آمده است:

«متناسب‌سازی ساختار و تشکیلات وزارتخانه، کاهش پیچیدگی ساختارها و فرایندهای اداری با توجه به برنامه‌های جدید، شفاف‌سازی فرآیندهای مالی و استقرار نظام بودجه‌ریزی عملیاتی در سطح وزارتخانه و سازمان‌های تابعه، به‌کارگیری مدیران متخصص، فسادستیز و انقلابی در سطوح مختلف حوزه معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع ستاد وزارتخانه، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و نظارت مستمر بر عملکرد آنان، توجه به موضوع آموزش و جانشین‌پروری و ارتقای نظام ارزیابی عملکرد برای افزایش بهره‌وری و کارایی منابع انسانی از اهم وظایف جناب‌عالی است.»

«با اتکال به خداوند سبحان و رعایت اخلاق اسلامی و تقوای الهی و با روحیه جهادی، در راستای خدمت‌گزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق اهداف «دولت مردمی، ایران قوی» موفق و مؤید باشید.»

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 6 =

کلید مقابل را فعال کنید