کد خبر:262379
پ
اینوتکس
پژواک گزارش می‌دهد:

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس آغاز شد

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس از ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرد.

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس از ۲۸ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کرد.

 

*** ارائه جدیدترین محصولات در نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس

 

به گزارش پژواک، دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش‌های جانبی از سه شنبه ۲۸ اردیبهشت آغاز به کار کرد و تا ۳۱ اردیبهشت ماه در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس ادامه دارد.

بر اساس آمارها در طول این مدت، مجموعا بیش از ۱۸۵۰ شرکت و استارت‌آپ ایرانی حضور دارند.

در دهمین دوره نمایشگاه اینوتکس بیش از ۳۰۰ استارت اپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و… به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود می‌پردازند.

اینوتک‍س هر ساله به منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ‌سازی سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوآورانه، رویدادها و بخش‌های جانبی متعددی در کنار این نمایشگاه برگزار می‌شود.

 

*** فرهنگ‌سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان

 

استیج عمومی اینوتکس از جمله بخش‌های جانبی این رویداد است که بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه‌های موفق ارائه می‌شود.

در بخش استیج تخصصی اینوتک‍س (ایستگاه آینده) مهمترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه کلان داده‌ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیا، رایانش ابری و هوش مصنوعی بررسی می‌شود.

اینوتک‍س پیچ این رویداد، رقابت‌های استارت‌آپی است که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال آن همزمان با رویداد اینوتکس و در حضور با سرمایه‌گذاران برگزار می شود.

 

*** کافه سرمایه اینوتکس

 

به گزارش پژواک، در بخش کافه سرمایه اینوت‍کس نیز مجموعه جلسات سرمایه‌گذاری بین استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود.

همچنین رویداد اینو جوان که طی آن کارگاه‌های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی است، در حاشیه اینوت‍کس برگزار خواهد شد.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سفرای کشورهای استرالیا، بلغارستان، رومانی، بولیوی، مکزیک، یمن و بنگلادش حضور دارند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید