کد خبر:262746
پ
روبیکا
پژواک گزارش می‌دهد:

آمادگی روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

روبیکا به منظور حضور هر چه بیشتر نامزدها در فضای مجازی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، برای میزبانی از نامزدها اعلام آمادگی کرد.

روبیکا به منظور حضور هر چه بیشتر نامزدها در فضای مجازی در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، برای میزبانی از نامزدها اعلام آمادگی کرد.

 

*** آمادگی روبیکا برای میزبانی رسانه‌ای از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

 

به گزارش پژواک، با نزدیک شدن به موعد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مشخص شدن اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، رفته رفته بر حرارت گپ و گفت‌های مردمی و محافل سیاسی افزوده است.

در همین راستا روبیکا به عنوان سوپر اپ ایرانی در این روزهای همه‌گیری ویروس کرونا جهت ایجاد شور انتخاباتی و حضور نامزدها در فضای مجازی آمادگی خود را برای میزبانی از نامزدهای ریاست جمهوری با هدف ارائه برنامه‌ها، برگزاری مناظرات زنده، بیان دیدگاه‌ها و به خصوص گفتگوی صوتی با کاربران در قالب اتاق اعلام کرد.

 

*** فرصت عادلانه‌ای در اختیار نامزدهای انتخابات ریاست جمهور

 

به گزارش پژواک، با توجه به مأموریت روبیکا که فراهم کردن ساده‌ترین، سریع‌‍ترین، به صرفه‌ترین و در عین حال، امن‌ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور عنوان شده است، به نظر می‌رسد در صورت تمایل، فرصت عادلانه‌ای در اختیار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای ارائه هر چه شفاف‌‌تر برنامه‌هایشان است که نهایتا افزایش مشارکت همگانی در انتخابات پیش‌رو را به دنبال خواهد داشت.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید