کد خبر:261800
پ
img_8129
پژواک گزارش می‌دهد:

مرسدس بنز AMG One در حال تست‌های جاده‌ای شکار شد

ابرخودرو مرسدس بنز AMG One در حالی توسط جاسوسان صنعتی شکار شده است که مشغول گذراندن آخرین تست های جاده‌ای پیش از عرضه نهایی آن به نظر می‌رسد.

ابرخودرو مرسدس بنز AMG One در حالی توسط جاسوسان صنعتی شکار شده است که مشغول گذراندن آخرین تست های جاده‌ای پیش از عرضه نهایی آن به نظر می‌رسد.

 

*** ابرخودرو مرسدس بنز AMG One

 

به گزارش پژواک، ابرخودرو مرسدس بنز AMG One در حالی توسط جاسوسان صنعتی شکار شده است که مشغول گذراندن آخرین تست های جاده‌ای پیش از عرضه نهایی آن به نظر می‌رسد.

بیش از ۴ سال است که مرسدس از این مدل رونمایی کرده است اما تا بدین لحظه عرضه نهایی آن آغاز نشده‌است و براساس شواهد ظاهرا مشکل تاخیر در عرضه این سوپراسپرت جدید٬ ریشه در تکنولوژی فنی فوق‌العاده پیچیده این خودرو دارد.

مرسدس مشکلات زیادی برای تطبیق قوای محرکه این محصول پشت سر گذاشته است زیرا موتور فرمول ۱ فصل ۲۰۱۶ مرسدس بنز بر روی آن قرار دارد.

از نظر قوای محرکه این ابرخودرو شباهت زیادی با محصول جدید شرکت فراری یعنی SF90 دارد.

گرچه از نظر طراحی ظاهری و سطح نیروی رو به پایین AMG One در حد و اندازه خودروهای فرمول ۱ ظاهر می‌شود تا آماده شکستن رکورد در پیست‌های مختلف اتومبیل رانی شود.

 

*** مجهز به فیلترهای جذب‌کننده قطرات بنزین

 

موتور ۱.۶ لیتری نیرو رسان چرخ‌های عقب خواهد بود و در محور جلو نیز ۲ موتور الکتریکی قرار دارد.

مرسدس برای رعایت کردن استانداردهای سخت گیرانه اروپا مجبور به نصب فیلترهای جذب کننده قطرات بنزین موسوم به OPF بوده است و این یکی از چالش‌های اساسی برای مهندسین و طراحان این شرکت قلمداد شده است.

مسئله دیگر دوره ایده ال این موتور است که به صورت طبیعی برابر با ۵۰۰۰ rpm است که مهندسین مرسدس مجبور به تصحیح آن بر روی رقم ۱۲۰۰ rpm شده‌اند.

این ابرخودرو در حالت تمام الکتریکی توانایی طی کردن مسافت ۲۶ کیلومتری را دارد.

 

*** رونمایی در تابستان سال جاری 

 

به گزارش پژواک، با این حال قرار است مرسدس در تابستان سال جاری٬ همزمان با رونمایی از مدل نهایی رکورد پیست نوربرگ رینگ را جا به جا خواهد کرد.

تنها ۲۷۵ دستگاه از این محصول تولید خواهد شد و همین حالا نیز تمامی این ۲۷۵ دستگاه به فروش رسیده است.

برچسب قیمت پایه آن نیز برابر با ۲.۲۷ میلیون یورو است.

 

 

انتهای پیام/// 

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید