کد خبر:258274
پ
مهرداد ویسی
مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری:

مجوز کدهای خدماتی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از صدور مجوز کدهای خدماتی به صورت الکترونیکی خبر داد.

مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از صدور مجوز کدهای خدماتی به صورت الکترونیکی خبر داد.

 

*** صدور مجوز کدهای خدماتی به صورت الکترونیکی

 

به گزارش پژواک، مهرداد ویسی پیرامون صدور مجوز کدهای خدماتی، اظهار داشت:

در راستای توسعه دولت الکترونیک و کاهش زمان صدور مجوزها، متقاضیان دریافت مجوز کدهای خدماتی باید درخواست خود را در پورتال رگولاتوری به آدرس https://www.cra.ir و سامانه صدور مجوز خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات ثبت کنند.

کاربران برای استفاده از سامانه صدور مجوز خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات، بعد از ورود به پورتال سازمان، با انتخاب گزینه میز خدمت، وارد صفحه خدمات سازمان می‌شوند.

در این صفحه با انتخاب گزینه ارائه مجوزهای مربوط به خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات، گزینه صدور مجوز استفاده از کدهای خدماتی را انتخاب کرده و در صفحه جدید باید گزینه ورود به سامانه را انتخاب کنند.

 

*** نحوه استفاده از سامانه صدور مجوز خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات

 

به گزارش پژواک، مدیرکل صدور پروانه خدمات پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری در پایان پیرامون نحوه استفاده از سامانه صدور مجوز خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات، بیان کرد:

کاربر بعد از ورود به پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی، وارد قسمت خدمات الکترونیک شده و گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و باید برای دریافت حساب کاربری اقدام کند و سپس وارد سامانه شود.

در صورتی که متقاضی پیش از این برای دریافت خدمت در پورتال رگولاتوری ثبت نام کرده و حساب کاربری از طریق پیامک برایش ارسال شده باشد، می‌تواند با همان حساب کاربری به این سامانه دسترسی پیدا کند.

این سامانه براساس مصوبه ۳-۲۱۲ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات طراحی و راه‌اندازی شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه