کد خبر:260888
پ
رمز ارز
پژواک گزارش می‌دهد:

اصلاح دستورالعمل صدور مجوز فعالیت استخراج رمز ارز

طبق اصلاحیه دستورالعمل صدور جواز تأسیس و پروانه‌ی بهره‌برداری برای استخراج رمز ارز می‌توان در تمامی واحدهای غیرفعال صنعتی رمز ارز استخراج کرد.

طبق اصلاحیه دستورالعمل صدور جواز تأسیس و پروانه‌ی بهره‌برداری برای استخراج رمز ارز می‌توان در تمامی واحدهای غیرفعال صنعتی رمز ارز استخراج کرد.

 

*** استخراج رمز ارز در تمامی واحدهای غیر‌فعال صنعتی

 

به گزارش پژواک، وزارت صنعت، دستورالعمل صدور مجوز فعالیت استخراج رمزارز را اصلاح کرد.

طبق این اطلاحات، از‌ این ‌پس می‌توان در تمامی واحدهای غیرفعال صنعتی رمزارز استخراج کرد.

در مصوبه‌ی قبلی، متقاضیان جواز تأسیس استخراج رم‍زارز برای فعالیت در واحدهای غیر‌فعال صنعتی باید سه سال از زمان غیر‌فعال‌شدن منتظر می‌ماندند که این مدت زمان از مصوبه حذف‌شده است.

 

*** اصلاحیه‌های دستورالعمل صدور مجوز فعالیت استخراج رمز ارز

 

به گزارش پژواک، کمیسیون بلاکچین و رمزارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای از اصلاح مصوبه‌ی دستورالعمل رمزارز بهبود فضای کسب‌و‌کار با ‌همت خود خبر داد.

طبق متن این مصوبه اکنون صدور یا اصلاح جواز تأسیس یا پروانه بهره‌برداری برای استخراج رم‍زارز در محل واحدهای موجود اعم از داخل یا خارج از شهرک‌های صنعتی امکان‌پذیر است.

پیش ‌از‌ این، واحد استخراج‌کننده رم‍زارز باید کاربری صنعتی می‌داشت و مشمول ضوابط استقرار واحدهای صنعتی می‌شد و صرفا در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مصوب یا مناطق آزاد تجاری‌صنعتی و ویژه‌ی اقتصادی قرار می‌داشت.

از دیگر اصلاحات اعمال‌شده باید به ممنوعیت صدور جواز تأسیس برای متقاضیانی اشاره کرد که جمع توان برق مصرفی تجهیزات استخراج رم‍زارز آن‌ها کمتر از ۱۰۰ کیلووات باشد.

این میزان پیش‌تر بیش از ۲۵۰ کیلووات برآورد می‌شد.

ناگفته نماند صدور مجوز برای بیش از یک واحد در یک پلاک ثبتی امکان‌پذیر شده و متقاضی موظف به حفظ تولید و اشتغال واحد فعال خود است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید