کد خبر:267181
پ
اینستاگرام
پژواک گزارش می‌دهد:

قابلیت جدید اینستاگرام/ استیکر اشتراک لینک در استوری‌ها در دسترس تمام کاربران

شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که استیکر مربوط به اشتراک لینک در دسترس تمام کاربران این پلتفرم قرار گرفته است.

شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که استیکر مربوط به اشتراک لینک در دسترس تمام کاربران این پلتفرم قرار گرفته است.

 

*** قابلیت جدید اینستاگرام

 

به گزارش پژواک، اینستاگرام آزمایش قابلیت استیکر اشتراک لینک در استوری‌ها را از اوایل تابستان آغاز کرده بود، اما تاکنون این ویژگی در دسترس حساب‌های تایید شده یا حساب‌هایی با تعداد فالوور زیاد قرار داشته است.

به گفته این شبکه اجتماعی، استیکر اشتراک لینک برای تمام کسب و کارها می‌تواند مفید باشد تا مدیران، محصولات و خدمات خود را به منابع خارجی متصل کنند.

با این وجود اینستاگرام ادعا می‌کند که تمام کاربران می‌توانند از ویژگی اشتراک لینک در استوری برای تعامل با فالوورهای خود بهره‌مند شوند. همچنین حساب‌هایی که به صورت مکرر اطلاعات نادرست یا سخنان نفرت انگیز را نشر می‌کنند، دسترسی خود به این ویژگی را از دست خواهند داد.

استفاده از این ویژگی نیز بسیار ساده است و برای افزودن یک لینک جدید، پس از آپلود محتوای خود در استوری، از نوار پیمایش بالای صفحه به بخش استیکرها بروید و برچسب «لینک» را انتخاب کند تا در نهایت بتوانید آدرس URL مورد نظر خود را وارد کنید.

سپس این استیکر مانند هر برچسب دیگری در استوری شما عمل خواهد کرد.

هنگامی که اینستاگرام ویژگی استفاده از لینک را در تابستان اعلام کرده بود، تاکید داشت که این ویژگی فقط برای استوری‌ها در نظر گرفته شده است، بنابراین شبکه اجتماعی متعلق به فیسبوک قصد ندارد آن‌ها را به فید اصلی اینستاگرام یا سایر بخش‌های اپلیکیشن اضافه کند.

اگر به خاطر داشته باشد، در گذشته برای استفاده از لینک‌ها، کاربران باید صفحه گوشی خود را به بالا می‌کشیدند. اینستاگرام از ماه آگوست ویژگی استیکر اشتراک لینک را جایگزین این قابلیت قدیمی کرده است.

همچنین ویژگی قدیمی فقط برای حساب‌های تایید شده یا حساب‌هایی با بیش از ۱۰ هزار فالوور فعال بود اما استفاده از لینک در استوری‌ها اکنون در دسترس کاربران بسیار بیشتری قرار گرفته است.

 

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید