کد خبر:258781
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

فاز ٨ همراه اول در گلستان اجرایی می‌شود/ فعالیت ٢۴٠ سایت ارتقای تکنولوژی در گلستان

مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان از اجرایی شدن فاز ٨ همراه اول در این استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان از اجرایی شدن فاز ٨ همراه اول در این استان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

*** فاز ٨ همراه اول در گلستان

 

به گزارش پژواک، علی عرب با اعلام این مطلب، اظهار کرد:

همراه اول در سطح کشور پروژه‌ی بسیار بزرگی را تحت عنوان «فاز هشت» در دستور کار دارد و مخابرات استان گلستان نیز خوشبختانه درگیر این پروژه هست.

 

وی در خصوص وضعیت اینترنت، تصریح کرد:

با تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل مخابرات استان گلستان اجرای این پروژه با سرعت خوبی در حال اجرا است.

 

*** فعالیت ۲۴۰ سایت ارتقای تکنولوژی در گلستان

 

مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان ابراز کرد:

قریب به ۱۶۰ سایت جدید در قالب یک پروژه در حال راه‌اندازی است که خوشبختانه تاکنون پیشرفت خوبی در این زمینه داشتیم علاوه بر آن بالغ بر ۲۴۰ سایت ارتقای تکنولوژی داریم و سایت‌هایی که «۲G» هستند را به «۳G» تبدیل کردیم و سایت‌هایی که «۳G» هستند به «۴G» تبدیل می‌شوند تا مردم از اینترنت پرسرعت بهره‌مند شوند.

این پروژه در راستای افزایش کیفیت شبکه و افزایش پوشش شبکه همراه اول و نهایتا ارائه خدمات بهتر به مشترکین اینترنت استان گلستان است.

وی در ادامه اضافه کرد: تقریبا در تمامی شهرستان‌های گلستان تعدادی سایت جدید و ارتقای تکنولوژی را داریم و خوشبتانه این پروژه یک پروژه بسیار مهم و خوبی است و اتمام این پروژه اتفاقات بسیار خوبی در شبکه خواهد افتاد و پوشش همراه اول بسیار افزایش پیدا خواهد کرد و کیفیت اینترنت در تمام نقاط قوت پیدا می‌کند.

 

*** بزرگترین مشکل، ممانعت مردمی است

 

به گزارش پژواک، مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه گلستان، در پایان طرح تملک را گام اساسی در اجرای پروژه ها دانست و افزود:

در حال حاضر در تمام شهرهای استان گلستان مشترکین همراه اول می‌توانند از اینترنت پرسرعت استفاده کنند در برخی از نقاط مشکلاتی داریم که در شهرستان گرگان قریب به ۱۲ الی ۱۳ نقطه سایت جدید داریم و البته مقداری مشکلات در برخی پروژه‌ها داریم در بخش تملیک نیز متاسفانه مشکل داریم.

این پروژه از ابتدای سال جاری آغاز کردیم و قرار است که تا پایان سال این پروژه به اتمام برسد و تمام سایت‌ها به بهره‌برداری برسد.

با توجه به شرایط کرونا که در استان حاکم است در اجرای این پروژه بسیار وقفه ایجاد کرد و مهمترین مشکل ما موضوع ممانعت‌های مردمی است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه