کد خبر:262553
پ
تعزیرات حکومتی
مدیر کل روابط عمومی سازمان تعزیرات:

جریمه ۹۱۹ میلیارد ریالی شرکت مخابرات ایران به اتهام گرانفروشی

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات از جریمه ۹۱۹ میلیارد ریالی شرکت مخابرات ایران به اتهام گرانفروشی در استان خراسان رضوی خبر داد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات از جریمه ۹۱۹ میلیارد ریالی شرکت مخابرات ایران به اتهام گرانفروشی در استان خراسان رضوی خبر داد.

 

*** گرانفروشی از مشترکین تلفن ثابت در استان خراسان رضوی

 

به گزارش پژواک، محسن عسکری از محکومیت ۹۱۹ میلیاردی شرکت مخابرات ایران به اتهام گرانفروشی (دریافت وجه اضافی از مشترکین تلفن ثابت) در استان خراسان رضوی خبر داد و اظهار داشت:

با گزارش دریافتی از اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مشهد در مورد گرانفروشی و اخذ وجه اضافی تحت عنوان حق اشتراک از مشترکین تلفن ثابت در استان خراسان رضوی، پرونده تشکیل و به شعبه پنجم تعزیرات حکومتی شهرستان مشهد ارسال شد.

 

وی در ادامه افزود:

هیأت دیوان عدالت اداری با استناد به ضرورت وجود قانون برای اخذ آبونمان، مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات برای اخذ آبونمان را ابطال کرده اما شرکت مخابرات ایران با تغییر عنوان آبونمان به حق اشتراک، بدون مجوز از کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات، اقدام به دریافت حق اشتراک از تمامی مشترکین تلفن ثابت در استان خراسان رضوی کرده است.

 

*** محکومیت ۹۱۹ میلیاردی شرکت مخابرات

 

به گزارش پژواک، مدیر کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی در پایان با اشاره به محکومیت مخابرات به استرداد وجوه اضافی اخذ شده در حق مشترکین، اظهار داشت:

شعبه رسیدگی کننده پس از طی مراحل قانونی در نهایت با احراز تخلف، شرکت مخابرات ایران را به استرداد وجوه اضافی اخذ شده در حق مشترکین و پرداخت مبلغ ۹۱۹ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد که پس از اعتراض شرکت مخابرات ایران رأی بدوی در شعبه دوم تجدید نظر استان بررسی و قطعی شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =

کلید مقابل را فعال کنید