کد خبر:262373
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر به همراه اول اعطاء شد

همراه اول در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران موفق به دریافت نشان‌های ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی شد.

همراه اول در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران موفق به دریافت نشان‌های ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی شد.

 

*** اعطای نشان ستاره طلایی روابط عمومی به همراه اول

 

به گزارش پژواک، همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور بزرگان، صاحب نظران و فعالان این صنعت برگزار و از برگزیدگان روابط عمومی ایران در بخش‌ها و سطوح مختلف تجلیل شد.

هیأت داوران این جشنواره، با عنایت به ارزیابی‌های انجام شده از میان تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال، روابط عمومی همراه اول را شایسته دریافت نشان‌های ستاره ملی روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی به علت درخشش در ابعاد هوشمند و سایبر دانست.

بر اساس این گزارش در بخش نهایی و اصلی معرفی ستارگان روابط عمومی ایران که فرصتی برای تبیین توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روابط عمومی‌های فعال کشور و تجلیل از فعالان آن است، همراه اول در دور جوایز تخصصی موفق به دریافت نشان ستاره طلایی روابط عمومی در حوزه‌های هوشمند و سایبر شد.

 

*** رییس انجمن بین‌المللی روابط عمومی/ استفاده هوشمندانه‌تر از تکنولوژی‌های ارتباطی

 

گفتنی است، رییس انجمن بین‌المللی روابط عمومی که به شکل ویدیو کنفرانس به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت، ضمن اشاره بر چالش‌های پیش پای حوزه روابط عمومی بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه‌تر از تکنولوژی‌های ارتباطی تأکید کرد.

 

بورمانس در پایان ارتباطات شفاف و با احترام را مناسب اساس تفاهم انسانی دانست و گفت:

ما باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی‌ها، به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هرچند کوچک باشیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

 

*** دستیار رییس جمهور/ اهمیت بهره‌برداری از فضای مجازی در امر فعالیت‌های روابط عمومی

 

دستیار رییس جمهور نیز در این مراسم به شکل ویدیو کنفرانس حاضر به سخنرانی شد و از اهمیت مواردی نظیر بهره‌برداری از فضای مجازی در امر فعالیت‌های روابط عمومی برای حرکت به سمت نوعی روابط عمومی نوری شد.

 

*** درخواست خانه روابط عمومی ایران از دولت سیزدهم

 

به گزارش پژواک، خانه روابط عمومی ایران نیز در بخشی از بیانیه پایانی خود، ضمن اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری، ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در امر انتخابات، از دولت آینده خواستار برداشتن گام‌های بلند و عزم جدی در زمینه تقویت جایگاه روابط عمومی و برداشتن موانع در ایجاد آگاهی در میان مردم شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یک =

کلید مقابل را فعال کنید