کد خبر:267105
پ
مایکروسافت
پژواک گزارش می‌دهد:

رونمایی مایکروسافت از اولین پیش‌نمایش اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱

مایکروسافت در جدیدترین اقدام خود از اولین پیش‌نمایش اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱ رونمایی کرد.

مایکروسافت در جدیدترین اقدام خود از اولین پیش‌نمایش اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱ رونمایی کرد.

 

*** اولین پیش‌نمایش اپلیکیشن‌های اندروید در ویندوز ۱۱ 

 

به گزارش پژواک، سرانجام امروز مایکروسافت برای اولین بار از پیش‌نمایش تجربهٔ اپلیکیشن‌های اندروید روی ویندوز ۱۱ برای اعضای اینسایدر پرده برداشت

این پیش‌نمایش برای کاربران کانال بتای ویندوز اینسایدر، صرفا در ایالات متحده و برای پردازنده‌های واجد شرایط اینتل، AMD و کوالکام در دسترس خواهد بود.

کاربران از این پس می‌توانند اپلیکیشن‌های اندروید را از طریق نسخه‌ی پیش‌نمایش فروشگاه آمازون که از مایکروسافت استور قابل بارگیری است، نصب کنند.

برنامه‌های اندروید به کمک قابلیت جدید Snap Layouts به‌راحتی می‌توانند در کنار یکدیگر اجرا شوند و می‎‌توان به‌طور هم‌زمان به کار با آن‌ها پرداخت و همانند سایر برنامه‌های ویندوز، آن‌ها را به منوی استارت و نوار وظیفه سنجاق کرد و با بهره‌گیری از موس، لمس یا قلم به تعامل با آن‌ها پرداخت.

اپلیکیشن‌های اندروید همچنین با نمای Alt+Tab و Task View یکپارچه شده‌اند تا جابجایی میان سایر برنامه‌ها به سهولت میسر باشد.

اعلان‌های اپلیکیشن‌های اندروید از طریق Action Center سازمان‌دهی می‌شوند و مانند سایر برنامه‌ها، اعلانی را از دست نخواهید داد. همچنین می‌توانید محتوای کلیپ‌بورد را میان اپلیکیشن‌های ویندوز و اندروید به اشتراک بگذارید.

تنظیمات دسترس‌پذیری ویندوز روی اپلیکیشن‌های اندروید قابل اعمال است و مایکروسافت برای بهبود‌های بیشتر با آمازون همکاری خواهد کرد.

در اولین پیش‌نمایش، ۵۰ اپلیکیشن اندروید برای اعضای ویندوز اینسایدر جهت آزمایش و بررسی در طیف وسیعی از سخت‌افزارها در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت در ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری برای پروژه اجرای اپلیکیشن‌های اندروید از طریق برنامه اینسایدر ویندوز منتشر خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید