کد خبر:259848
پ
جشنواره مجازی
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعلام کرد

جشنواره مجازی نوروز ١۴٠٠ بر بستر اینترنت

سامانه جشنواره مجازی صنوف توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با همکاری دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور رسماً راه‌اندازی شد.

سامانه جشنواره مجازی صنوف توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با همکاری دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور رسماً راه‌اندازی شد.

 

*** جشنواره مجازی نوروز ١۴٠٠

 

به گزارش پژواک، باتوجه به مشکلات و محدودیت‌های ناشی از بیماری کرونا و در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در انجام تکالیف ذاتی و قانونی خود مبنی بر توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی، با همکاری دبیرخانه هیئت عالی نظارت بر سازمان‌‌های صنفی کشور اقدام به طراحی و پیاده‌‌سازی سامانه‌ای-صنوف (e-sonoof.ir) به منظور تسریع و تسهیل در اتصال واحدهای صنفی سنتی به فروشگاه‌های اینترنتی دارای سکوی فروش کرده است.

در این سامانه، ضمن نمایش و معرفی فروشگاه‌های اینترنتی عضو برای واحدهای صنفی و عموم مردم، امکان انتخاب و اتصال واحدهای صنفی مشارکت‌کننده به فروشگاه‌های اینترنتی مذکور وجود دارد.

همچنین امکان جستجو و انتخاب گروهی واحدهای صنفی دارای پروانه کسب معتبر بر اساس نام واحد، رسته فعالیت، استان، شهرستان و یا بخشی از نشانی وجود داشته و فروشگاه‌های اینترنتی می‌‌توانند متن پیامک معرفی مورد نظر خود را پس از تأیید کارشناسان سامانه، از طریق پنل پیامکی سامانه به واحدهای صنفی مورد نظر ارسال کنند.

 

*** نکات قابل توجه برای فروشگاه‌‌های اینترنتی شرکت‌کننده در جشنواره

 

به گزارش پژواک، فروشگاه‌‌های اینترنتی برای شرکت در جشنواره باید به نکاتی توجه کنند. رعایت مقررات عمومی از جمله قانون تجارت الکترونیکی، آیین‌‌نامه‌ها و دستورالعمل‌‌های مربوط و همچنین شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی مرتبط با بسته ‌بندی و ارسال سفارشات، دارا بودن سکوی فروش اینترنتی با امکان معرفی یا عرضه کالا خدمت توسط واحدهای صنفی شامل هر یک از انواع سکوهای درج آگهی، غرفه ‌سازی یا فروشگاه ‌سازی، ایجاد صفحه ویژه (Landing) برای واحدهای صنفی معرفی‌ شده از جشنواره مجازی، تخفیف حداقل ۲۰ درصدی در کمیسیون فروش اینترنتی برای واحدهای صنفی معرفی‌ شده از جشنواره مجازی از جمله این موارد است.

بر همین اساس نوع سکو و خدمات قابل ارائه به واحدهای صنفی و نشانی صفحه ویژه هنگام ثبت‌نام در سامانه جشنواره تعیین و توسط کارشناسان سامانه بررسی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه