کد خبر:263066
پ
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید
دبیر مطبوعاتی کاخ سفید:

تهدید باج افزار به مذاکرات سیاسی کشید

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد، رییس جمهور آمریکا در حال بررسی تهدید ناشی از حملات باج‌افزاری است و درباره فعالیت هکرها از روسیه با همتای روسی خود گفت و گو خواهد کرد.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد، رییس جمهور آمریکا در حال بررسی تهدید ناشی از حملات باج‌افزاری است و درباره فعالیت هکرها از روسیه با همتای روسی خود گفت و گو خواهد کرد.

 

*** تهدید باج افزار به مذاکرات سیاسی کشید

 

به گزارش صنایع، جن ساکی با بیان اینکه رییس جمهور به بازبینی استراتژیکی سریعی پرداخته تا به مسئله تهدید فزاینده باج افزار رسیدگی کند، اظهار کرد:

چهار خط اصلی تلاش از جمله مختل کردن زیرساخت و عوامل حملات باج افزاری را تبیین دهد.

رییس جمهور به بازبینی استراتژیکی سریعی پرداخته تا به مسئله تهدید فزاینده باج افزار رسیدگی کند و چهار خط اصلی تلاش از جمله مختل کردن زیرساخت و عوامل حملات باج افزاری را تبیین دهد.

روسای جمهور روسیه و آمریکا در بحبوحه اختلافات شدید بر سر مسائلی مانند مداخله در انتخابات، حقوق بشر و اوکراین قرار است ۱۶ ژوئن در ژنو دیدار کنند.

حمله سایبری به واحدهای آمریکایی و استرالیایی شرکت صنایع گوشت برزیلی جی بی اس در هفته جاری سومین مورد حملات باج افزاری در آمریکا از زمان آغاز ریاست جمهوری جو بایدن در ژانویه است.

شرکت جی بی اس به کاخ سفید اعلام کرد منشا حملات سایبری علیه این شرکت احتمالا از روسیه بوده است.

 

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در پایان، افزود:

انتظار داریم تهدید باج افزاری یکی از مسائل مورد مذاکره میان پرزیدنت بایدن و پرزیدنت پوتین در این نشست باشد. پرزیدنت بایدن قطعا تصور می کند که پرزیدنت پوتین و دولت روسیه می توانند این حملات را متوقف و از وقوع آنها جلوگیری کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید