کد خبر:262404
پ
جهرمی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

تخصیص اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تخصیص اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری برای استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی فضای مجازی خبر داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تخصیص اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری برای استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی فضای مجازی خبر داد.

 

*** ارائه اخبار توسعه حوزه روستایی و فضایی در هفته‌های آتی

 

به گزارش پژواک، محمدجواد آذری جهرمی روز دوشنبه پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار کرد:

گزارشی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات ارائه و آخرین وضعیت تشریح شد و در نهایت مقرر شد به عنوان وظایف نظارتی مجلس، کمیته‌ای از نمایندگان از پیشرفت پروژه‌های این زمینه بازدید کنند و مجدد پس از گذشت ۲ هفته، جلسه‌ای در این زمینه داشته باشیم.

 

وی با بیان این‌که امیدواریم برخی از موانع موجود در این زمینه با همراهی مجلس برطرف شود، گفت:

اخبار خوبی در حوزه توسعه روستایی و فضایی در هفته‌های بعد منتشر می‌شود.

 

*** اینترنت رایگان برای نامزدهای تایید شده شورای نگهبان

 

به گزارش پژواک، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان درباره انتشار برخی خبرها مبنی بر ارائه اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری، اظهار داشت:

در روزهای پیش پیامک‌های بسیاری مبنی بر اینکه اگر می‌دانستیم به نامزدها اینترنت رایگان داده می‌شود، نام‌نویسی می‌کردیم برای من ارسال شده است اما باید به این نکته دقت کرد که تخصیص اینترنت رایگان به نامزدهای ریاست جمهوری به معنای ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.

منظور ارائه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی اعم از ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر است که به کاندیدهای تائید صلاحیت شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می‌کند تا تمام نامزدهای ریاست جمهوری بتوانند در شیوع کرونا در فضایی عادلانه از ظرفیت‌های کمپین‌های فضای مجازی برای تشریح برنامه‌های خود استفاده کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید