کد خبر:267231
پ
+ایمان+شمسایی
با حکم وزیر ارشاد:

ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ایمان شمسایی را به‌ عنوان مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه منصوب کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی ایمان شمسایی را به‌ عنوان مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه منصوب کرد.

 

*** انتصاب مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی

 

به گزارش پژواک، ایمان شمسایی با حکم محمدمهدی اسماعیلی به‌عنوان مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی این وزارتخانه منصوب شد.

 

در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به ایمان شمسایی آمده است:
«جناب آقای ایمان شمسایی
نظر به سوابق فرهنگی و تجربیات ارزشمند جناب عالی در حوزه رسانه و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، به موجب این حکم به سمت «مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی» منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت اصحاب رسانه و نیروی انسانی متعهد و انقلابی، در زمینه گسترش فعالیت‌های مطبوعاتی، نظارت بر فعالیت‌های مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی الکترونیک، حمایت از تشکل‌های صنفی در حوزه مطبوعات و تأمین آزادی‌های مصرح در قانون مطبوعات و انجام بهینه شرح وظایف و مأموریت‌های اداره کل موفق و مؤید باشید.
مزید توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت اللّه العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»

 

*** ایمان شمسایی کیست؟

 

فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی، روزنامه جام جم، روزنامه همشهری، مدیرمسئول و سردبیر خبرگزاری شهر، سردبیر خبرگزاری مهر، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قدس و مدیر مسئول روزنامه قدس وابسته به آستان قدس رضوی و قائم مقام خبرگزاری مهر از سوابق وی است. وی پیش از این به عنوان مشاور اموررسانه‌ای و ارتباطات رئیس و دبیر کمیته اطلاع رسانی سازمان بازرسی کل کشور فعالیت می‌کرد.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید