کد خبر:260081
پ
بلک بری
پژواک گزارش می‌دهد:

اولین گوشی ۵G بلک بری در راه است

اولین گوشی هوشمند بلک بری که از تکنولوژی نسل پنجم شبکه مخابراتی بهره می‌برد، در آینده نزدیک از راه خواهد رسید.

اولین گوشی هوشمند بلک بری که از تکنولوژی نسل پنجم شبکه مخابراتی بهره می‌برد، در آینده نزدیک از راه خواهد رسید.

 

*** اولین گوشی ۵G بلک بری در راه است

 

به گزارش پژواک، در ماه اوت سال ۲۰۲۰ میلادی اخباری در حوزه کسب مجوز شرکت OnwardMobility از بلک بری برای تولید گوشی هوشمند مبتنی بر ۵G در رسانه‌ها منتشر شد.

در این خبر آمده بود که محصول یاد شده در سال ۲۰۲۱ از راه خواهد رسید.

حالا تنها اطلاعاتی که در مورد آن منتشر شده، حاکی از آن است که این گوشی هوشمند جدید از کیبود QWERTY معروف بلک بری بهره خواهد برد.

علاوه بر این، گوشی مذکور به دوربین پیشرفته و پشتیبانی از شبکه مخابراتی نسل پنجم نیز مجهز است.

گوشی هوشمند جدید بلک بری هم با اندروید از راه می‌رسد.

تا به این لحظه هنوز اطلاعاتی از تفاهم‌نامه امضا شده میان بلک بری و OnwardMobility اعلام نشده است، اما این شرکت در اظهارات خود به واژه گوشی‌های هوشمند اشاره کرده است و به این ترتیب، باید انتظار رونمایی از چند مدل مختلف را داشته باشیم.

وب سایت Tech Radar مدعی شده است که بر اساس اطلاعات به دست آمده توسط مسئولان، مشخصات دوربین گوشی هوشمند جدید بلک بری باعث خواهد شد تا قیمت تمام شده آن در مقایسه با مدل‌های قبل افزایش محسوسی داشته باشد.

مدیران OnwardMobility نیز اعلام نموده‌اند که گوشی‌های هوشمند تولید شده توسط آن‌ها برای مشتریان حرفه‌ای و مارکت‌های جهانی عرضه خواهد شد.

 

*** گوشی هوشمندی با محوریت امنیت

 

به گزارش پژواک، مدیرعامل OnwardMobility در اظهارات خود، اشاره کرد:

بیش از نیمی از جمعیت کره زمین در حال حاضر از اسمارت فون‌ها استفاده می‌کنند پس بازار خوبی در این زمینه پیش روی ما قرار دارد.

اما چیزی که در این میان گم شده است، گوشی هوشمندی با محوریت امنیت و کارایی بالا است که بتواند کلیه نیازهای اشخاص حرفه‌ای و بازارهای بین‌المللی را برطرف کند که ما قصد داریم تا این خلأ به وجود آمده را با معرفی محصولات خود پر کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه