کد خبر:259531
پ
لپتاب
پژواک گزارش می‌دهد:

امکان جابه‌جایی اطلاعات بدون نیاز به اینترنت

تیم تحقیقاتی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مودم‌هایی را طراحی کرده است که بدون نیاز به اینترنت امکان جابه جایی اطلاعات را به کاربر می‌دهد.

تیم تحقیقاتی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مودم‌هایی را طراحی کرده است که بدون نیاز به اینترنت امکان جابه جایی اطلاعات را به کاربر می‌دهد.

 

*** امکان جابه‌جایی اطلاعات بدون نیاز به اینترنت

 

به گزارش پژواک، مدیرعامل یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان درخصوص مودم‌هایی که بدون نیاز به اینترنت امکان جابه جایی اطلاعات را به کاربر می‌دهد، بیان کرد:

این شرکت در حوزه تولید نرم‌افزار و سخت‌افزار فعالیت می‌کند و تلاش داریم تا محصولاتی تولید کنیم که نوآورانه و پاسخی به یک نیاز فناورانه در یکی از بخش‌های کشور باشد.

 

محمد ناصر نوری سیستم عامل مقاوم در برابر طیف خاصی از بدافزارها را از محصولات تولیدی این شرکت دانست و افزود:

برنامه‌های آنتی ویروس مختلفی توسط شرکت‌های امنیتی برای مقاومت در برابر ویروس‌ها تولید می‌شود، ما تلاش کردیم که خود سیستم عامل را مقاوم‌سازی کنیم، از این رو سیستم عامل ویندوز تولید شده در مقابل طیف گسترده‌ای از بدافزارها، ایمن می‌شود و به سیستم نفوذناپذیری تبدیل می‌شود.

 

*** مدیا مودم از محصولات دیگر شرکت

 

به گزارش پژواک، مدیرعامل یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در پایان با بیان اینکه یکی دیگر از محصولات این شرکت، مدیا مودم است، اظهار داشت:

این محصول نسل جدیدی از مودم‌ها محسوب می‌شود و بدون اینترنت قادر به کار است. از این مودم به ویژه در مکان‌های عمومی و کسب و کارهای مختلف مانند اتوبوس‌ها و قطارهای حمل و نقل درون شهری و برون شهری، رستوران‌ها، باشگاه بدنسازی یا مراکز درمانی می‌توان استفاده کرد.

مراجعه‌کنندگان از طریق وای فای به این محصول مرتبط می‌شوند و بدون پرداخت هزینه‌ای بابت اینترنت به دیتاهای خود دسترسی می‌یابند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه