کد خبر:259008
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

تقدیر و تشکر تعدادی از نمایندگان مجلس از اقدامات همراه اول در مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد

نائب رئیس مجلس و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان، از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و کردند.

نائب رئیس مجلس و چند تن از نمایندگان مردم تهران در بهارستان، از اقدامات حمایتی همراه اول در مناطق زلزله زده استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و کردند.

 

*** تقدیر نمایندگان مجلس از اقدامات همراه اول در مناطق زلزله زده کهگیلویه و بویراحمد

 

به گزارش پژواک، همراه اول در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی خود، ضمن اعزام تیم یاری رسان و توزیع اقلام خوراکی و بسته‌های حمایتی در مناطق زلزله زده سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد، گزارش عملکردی از اقدامات خود به برخی نمایندگان مجلس حاضر در منطقه ارائه داد.

سیدیاسر رایگانی، سخنگوی همراه اول که از روز گذشته(۶ اسفندماه) به همراه تیمی به مناطق زلزله زده سی سخت رفته است، گزارشی از پایداری و وضعیت شبکه ه‍مراه اول در این مناطق و اقدامات حمایتی این اپراتور به علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس، احمد نادری و علی خضریان نمایندگان مردم تهران در بهارستان داد.

علی نیکزاد نیز ضمن استماع گزارش عملکرد فنی و همچنین اقدام حمایتی ه‍مراه اول از مردم مناطق زلزله زده، فعالیت های اپراتور اول تلفن همراه در زمینه مسؤولیت اجتماعی را ارزنده توصیف و از ه‍مراه اول بابت مجموع این اقدامات تقدیر و تشکر کرد.

 

***زلزله در کهگیلویه و بویراحمد

 

به گزارش پژواک، این حادثه غیرمترقبه که خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت و مصدومیت تعدادی از هموطنان و خسارت به واحدهای مسکونی را سبب شد، در ساعت ۲۲ و پنج دقیقه چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه سال جاری به قدرت ۵٫۶ ریشتر در بخش‌هایی از استان کهگیلویه و بویراحمد رویداد داد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه