کد خبر:259319
پ
بیت‌کوین
پژواک گزارش می‌دهد:

افزایش دوباره ارزش بیت‌کوین

ارزش بیت‌کوین پس از یک کاهش ۳.۴ درصدی دوباره بالا رفت اما همچنان ۱۰ هزار دلار پایین‌تر از اوج آن در ماه فوریه معامله می‌شود.

ارزش بیت‌کوین پس از یک کاهش ۳.۴ درصدی دوباره بالا رفت اما همچنان ۱۰ هزار دلار پایین‌تر از اوج آن در ماه فوریه معامله می‌شود.

 

*** افزایش دوباره ارزش بیت‌کوین

 

به گزارش پژواک، بی‍ت‌کوین قبل از بهبودی، ۳٫۴ درصد از ارزش خود را در از دست داد و به ۴۸۱۵۰ دلار رسید.

شاخص کریپتو گلکسی بلومبرگ که شامل بیت کوین و ۴ ارز دیجیتال دیگر می‌شود، بیش از ۴٫۷ درصد در روز جمعه پایین آمد و بعد تغییرات اندکی داشت.

شرکت میکرو استراتژی ۲۰۵ بی‍ت‌کوین دیگر با متوسط قیمت ۴۸۸۸۸ دلار خریداری کرد که سرمایه‌های بیت‌کوین این شرکت را به حدود ۹۱۰۶۴ ارز به ارزش ۴ میلیارد دلار رساند.

بیت‌کوین در حال حاضر ۱۰ هزار دلار پایین تر از اوج بیش از ۵۸ هزار دلار آن در ماه فوریه معامله می‌شود و این بحث را به وجود آورده که آیا سرمایه‌گذاری در این ارز مجازی توسعه می‌یابد یا مانند آن چه در ۲۰۱۷ اتفاق افتاد سقوط می‌کند.

 

*** قیمت بیت‌کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد

 

به گزارش پژواک، مایکل نووگراتز، مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال و طرفدار بلند مدت بیت‌کوین همچنان خوش‌بین است و پیش‌بینی می‌کند قیمت بی‍ت‌کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۱۰۰ هزار دلار برسد.

وی در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد بی‍ت‌کوین و سایر ارزهای مجازی تبدیل به یک سرمایه سازمانی شده‌اند و بانک‌ها آشکارا تلاش می‌کنند از آن بهره ببرند.

بیت کوین ۲۱ درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داد ولی هنوز هم ارزش آن پنج برابر نسبت به سال گذشته بالاتر است.

برخی عقیده دارند این ارز مجازی می‌تواند مانند طلا پشتوانه ای در برابر تورم و ضعف پول‌های رایج باشد و تبدیل به بخش بزرگتری از اوراق بهادار سازمانی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه