کد خبر:259088
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

افتتاح سایت ۵G همراه اول در تهران

سایت جدید ۵G همراه اول ۱۰ اسفند در تهران افتتاح می شود.

سایت جدید ۵G همراه اول ۱۰ اسفند در تهران افتتاح می شود.

 

*** افتتاح سایت ۵G همراه اول

 

به گزارش پژواک، آئین رونمایی از سایت ۵G همراه اول در برج ستاره ونک، فردا یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ برگزار می شود.
قرار است این مراسم به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام شیوع کرونا، با حضور تعداد محدودی از مدیران ارشد شرکت ارتباطات سیار ایران، کارشناسان حوزه ارتباطات و اصحاب رسانه برگزار شود و سایر علاقمندان می توانند مراسم مذکور را از کانال ه‍مراه اول در اپلیکیشن روبیکا به صورت زنده و از لینک https://go.rubika.ir/mci مشاهده کنند.
همراه اول با قدم در مسیر تعالی و با شعار تحقق رویای دیجیتال، موفق به راه‌اندازی شبکه نسل پنجم ارتباطی شده که در راستای ارائه خدمات بهتر به صنایع و مشتریان، به مرور این نسل از فناوری را در سایر نقاط کشور نیز راه اندازی خواهد کرد.
پیش از این ۴ اسفندماه سال جاری دو سایت ۵G همراه اول در دو نقطه از مشهد مقدس به صورت Outdoor رونمایی و در مدار سرویس دهی قرار گرفت.

 

*** همراه اول و فناوری ۵G

 

به گزارش پژواک، مشترکان ه‍مراه اول که دارای گوشی ۵G هستند، می توانند در نقاط تحت پوشش از جدیدترین و سریع ترین اینترنت جهان بهره مند شوند؛ همچنین برای سایر مشترکان که گوشی ۵G ندارند از طریق مودم و سرویس وای فای امکان استفاده از این فناوری وجود دارد.
همراه اول ورود به فناوری ۵G در ایران را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده و با استفاده از توان داخلی شامل تیم های فنی اپراتور و شرکت های داخلی فرایند بومی کردن این فناوری را پیش برده است
بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور در روزهای آینده نقاط بیشتری در کشور را تحت پوشش فناوری نسل پنجم تلفن همراه قرار خواهد داد.

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه