اخبار برگزیده

کد خبر:265804
پ
poly-network
پژواک گزارش می‌دهد:

استخدام آقای کلاه سفید پس از سرقت ۶۰۰ میلیون دلار رمز ارز!

بورس رمز ارز پلی نتورک که اخیراً ۶۱۱ میلیون دلار رمزارز آن به سرقت رفته بود از هکری که این سرقت را انجام داده بود، خواسته است به عنوان مشاور امنیت این شبکه فعالیت کند.

بورس رمز ارز پلی نتورک که اخیراً ۶۱۱ میلیون دلار رمزارز آن به سرقت رفته بود از هکری که این سرقت را انجام داده بود، خواسته است به عنوان مشاور امنیت این شبکه فعالیت کند.

 

*** سرقت از بورس رمز ارز پلی نتورک

 

به گزارش پژواک، بورس رمز ارز پلی نتورک که اخیراً ۶۱۱ میلیون دلار رمز ارز آن به سرقت رفته بود از هکری که این سرقت را انجام داده بود، خواسته است به عنوان مشاور امنیت این شبکه فعالیت کند.

این شرکت رمز ارز در هفته گذشته در توئیتر خود خبر داد که ۳ آدرس را شناسایی کرده است که رمزارزهای دزدیده شده به آن انتقال یافته‌اند.

هرچند نزدیک به نیمی از رمزارزهای دزدیده شده ۲۴ ساعت پس از سرقت، توسط هکر بازگردانده شدند.

تا به این لحظه همه رمزارزهای سرقت شده به جز ۳۳ میلیون دلار آن به این بورس بازگردانده شده‌اند.

 

*** آقای کلاه سفید به عنوان رئیس مشاوران ایمنی پلی نتورک

 

شرکت پلی نتورک در بیانیه‌ای، اعلام کرد: برای اینکه آقای کلاه سفید را مورد تقدیر قرار دهیم و وی را به ادامه مشارکت در پیشبرد امنیت دنیای بلاک‌چین در کنار پلی نتورک تشویق کنیم به این وسیله از آقای کلاه سفید می‌خواهیم ریاست مشاوران ایمنی پلی نتورک را به عهده بگیرد و پاداش ۵۰۰ هزار دلاری ما برای کمک در بازگرداندن سرمایه‌های کاربران را قبول کند.

 

*** آقای کلاه سفید

 

آقای کلاه سفید از لحاظ فنی به هکری اخلاق مدار گفته می‌شود که هر از چندگاهی به دنبال آسیب‌پذیری‌های امنیتی سیستم‌ها می‌گردد که می‌توانند آن سیستم را در معرض حملات سایبری قرار دهند.

 

*** مسدود ماندن ۲۰۰ میلیون دلار از رمز ارزهای به سرقت رفته

 

پس از حمله هفته گذشته پلی نتورک همچنان نمی‌تواند ۲۰۰ میلیون دلار از رمز ارزهای به سرقت رفته را که در حسابی قفل شده‌اند، بازیابی کند.

چرا که برای این کار نیازمند پسورد است.

گزارشات حاکی از آن است که این شرکت تا همه رمز ارزها بازگردانده نشوند، نمی‌تواند سیستم خود را ارتقا دهد.

 

*** بازگرداندن کلید حساب

 

به گزارش پژواک، لازم به ذکر است، یک منبع آگاه خبر داد هکر این شرکت گفته است وقتی که همه آماده باشند کلید حساب را تحویل خواهد داد.

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید