کد خبر:262100
پ
رمز ارز
پژواک گزارش می‌دهد:

ارزش ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر تنها یک روز پس از راه‌اندازی به ۴۵ میلیارد دلار رسید

ارزش بازار ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر که در روز دوشنبه رونمایی شد، تنها یک روز پس از راه‌اندازی به ۴۵ میلیارد دلار رسید.

ارزش بازار ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر که در روز دوشنبه رونمایی شد، تنها یک روز پس از راه‌اندازی به ۴۵ میلیارد دلار رسید.

 

*** راه‌اندازی ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

 

به گزارش پژواک، ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر که در روز دوشنبه راه‌اندازی شد، تا حالا توانسته با ۴۵ میلیارد دلار ارزش بازار، یکی از بزرگترین ارزهای مجازی دنیا باشد.

این ارز دیجیتال در حال حاضر هشتمین سرمایه دیجیتال بزرگ در میان ده ارز دیجیتال برتر در رده بندی کوین مارکت کپ است.

این ارز دیجیتال قرار است به افرادی مانند سازندگان نرم‌افزار و تولیدکنندگان محتوا که اطلاعات در اینترنت بارگذاری می‌کنند کمک کند تا مجبور نباشند از شرکت‌های دیجیتال بزرگ مثل آمازون یا فیسبوک یا سرورها و خدمات تجاری استفاده کنند.

بر اساس گفته دامینیک ویلیامز، موسس این پروژه، این ایده هزینه‌ها را کاهش می‌دهد و کاربران می‌توانند رسانه‌های اجتماعی و سایر خدماتی را ایجاد کنند که با غول‌های اینترنت دنیا قابل رقابت باشد.

 

*** بلاکچینی با سرعت وب و با ظرفیت بی‌حد و حصر

 

به گزارش پژواک، این ارز دیجیتال از قراردادهای هوشمند یا برنامه‌های نرم افزاری استفاده میکند و اولین بلاکچینی است که با سرعت وب با ظرفیت بی‌حد و حصر اجرا می‌شود.

اینترنت کامپیوتر در شرایطی معرفی می‌شود که ارزهای مجازی از بیت کوین گرفته تا دوج کوین همه جا بر سر زبان‌ها افتاده‌اند و قیمت آن‌ها رو به افزایش است.

کل ارزش بازار ارزهای مجازی در حال حاضر برابر با ۲٫۴۸ تریلیون دلار است.

این رقم در ابتدای سال جاری میلادی کمتر از یک تریلیون دلار بود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید