کد خبر:257042
پ
اسبربانک
پژوهشگر شبکه‌های اجتماعی:

راه‌اندازی ارز دیجیتال روسی تا بهار سال جاری

بزرگترین بانک روسیه برای تنظیم یک بستر بلاکچین برای ارز دیجیتال خود به نام اسبرکوین به بانک مرکزی این کشور مراجعه کرده است و این پروژه ممکن است از اوایل بهار سال جاری آغاز شود.

بزرگترین بانک روسیه برای تنظیم یک بستر بلاکچین برای ارز دیجیتال خود به نام اسبرکوین به بانک مرکزی این کشور مراجعه کرده است و این پروژه ممکن است از اوایل بهار سال جاری آغاز شود.

*** بسترسازی و تنظیم بلاکچین برای ارز دیجیتال روسی

 

به گزارش پژواک، بر اساس گزارش راشاتودی، بزرگترین بانک روسیه یعنی اسبربانک برای تنظیم یک بستر بلاکچین برای ارز دیجیتال خود به نام اسبرکوین Sbercoin، به تنظیم کننده مقررات مالی این کشور مراجعه کرده است و این پروژه ممکن است از اوایل بهار سال جاری آغاز شود.

مدیر بخش تجارت تراکنش این بانک، اوایل این هفته اعلام کرد که اسبربانک درخواست پلتفرم رمز ارز را به بانک مرکزی روسیه ارسال کرده است.

 

سرگئی پوپوف در ادامه اظهار داشت:

ثبت نام توسط قانون دارایی های مالی دیجیتال الزامی است که از اول ژانویه در روسیه اجرایی شد.

این بانک از نظر فنی آماده کار با چنین ارزهای فیاتی (پول بی‌پشتوانه) است و در حال حاضر یک دوره امتحانی داخلی را به اتمام رسانده و به این نتیجه رسیده که “این راه حل” موثر است.

 

مدیر بخش تجارت تراکنش اسبربانک با بیان این که روند ثبت نام معمولاً حدود 45 روز طول می‌کشد، اظهار کرد:

در صورت عدم اعتراض از سوی بانک مرکزی روسیه، احتمال راه اندازی این رمز ارز در بهار زیاد است.

 

*** اسبرکوین؛ جایگزین سفته کاغذی

 

به گزارش پژواک، با این حال این بانک هنوز باید برخی از مسائل مربوط به ارز دیجیتال را حل کند مانند مالیات بر دارایی‌های مالی دیجیتال و همچنین نحوه استفاده از این رمز ارز.

بر اساس اظهارات مدیر ارشد این بانک، اسبرکوین Sbercoin می تواند به عنوان سفته دیجیتال نیز استفاده شود چرا که اگر این فرم جایگزین کاغذ شود، می‌تواند فرصت‌‌های جدیدی را ایجاد کند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه