کد خبر:258956
پ
همراه اول
پژواک گزارش می‌دهد:

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه ، شرکت ارتباطات مبین‌نت و همراه اول

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه، شرکت ارتباطات مبین‌نت و همراه اول تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه، شرکت ارتباطات مبین‌نت و همراه اول تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

*** امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه 

 

به گزارش پژواک، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه، شرکت ارتباطات مبین‌نت و موسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول، ۱۹ مهرماه سال‌جاری با حضور مدیران عالی‌رتبه در ساختمان شماره یک همراه اول برگزار شد.
مشاوره، طراحی، توسعه و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات مورد نیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه با توجه به امکانات مبین‌نت و ارائه خدمات رفاهی توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه از مفاد این قرارداد سه‌ساله است که در دو فاز اجرا خواهد شد.

 

*** توزیع کالا به صورت سیستماتیک

 

مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه با ابراز خرسندی از انعقاد این قرارداد همکاری گفت:

امیدواریم امضای این تفاهم‌نامه آغازگر اتفاقات خوب در عرصه اقتصاد کشور باشد و بتوان نتایج مثبت آن را به زودی مشاهده کرد.

 

رسول محمدی در ادامه افزود:

فروشگاه‌های رفاه در جهت توزیع مدرن و سیستماتیک کالاهای مورد نیاز مردم گام بلندی را برداشته و می‌دانیم که مسیری طولانی در این راستا در پیش داریم.

امید است که قراردادهای همکاری مشابه، ما را در تحقق اهداف شرکت در جهت خدمت به هموطنان عزیزمان یاری دهد.

 

*** رشد اقتصاد و افرایش رفاه مردم

 

 مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه در پایان خاطرنشان کرد:

در سال‌های اخیر شرکت رفاه به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی خصوصی و خدمت‌رسان به مردم، با ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی قرارداد همکاری امضا کرده است که از میان آنها می‌توان به قوه قضاییه، کمیته امداد امام خمینی‌(ره)، صندوق بازنشستگی کشوری و… اشاره کرد.

امروزه این ظرفیت در فروشگاه‌های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت‌ها و سازمان‌های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

 

*** تحول دیجیتال

 

عضو هیات مدیره همراه اول با اشاره به اینکه بعد از تفاهم «توسعه اکوسیستم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند» با شهرداری، موضوع این تفاهم‌نامه نیز گامی در جهت تحول دیجیتال است، اظهار کرد:

امیدواریم ماحصل این همکاری، منجر به شکل‌گیری تجربه خوبی در سطح خاورمیانه شود و حتی بتوانیم آن را به عنوان یک کیس در سطح دنیا مطرح کنیم.

وی به اهمیت اینترنت اشیاء در جهان اشاره کرد و گفت:

همراه اول همگام با دیگر کشورهای جهان درباره ایجاد زیست‌بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از طریق سرمایه‌گذاری و تحقیق و توسعه اقدام کرده است.

 

*** بزودی نتیجه این همکاری را خواهیم دید

 

عضو هیات‌مدیره شرکت همراه اول نیز با ابراز خوشحالی از همکاری با شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه اظهار کرد:

از اعتماد این بنگاه اقتصادی خوشنام و باسابقه به شرکت همراه اول و مبین‌نت جهت آغاز همکاری چندجانبه و انعقاد قرارداد، سپاسگزارم و امیدوارم این اتفاق آغازگر جریان مثبت در راستای پیشرفت در عرصه‌های مختلف سازمانی شود.

 

مهدی غیناقی در پایان، تصریح کرد:

فروشگاه‌های رفاه همواره در مواقع بحرانی و حساس کشور به‌عنوان زنجیره حیاتی تامین کالاهای اساسی بوده و اعضای این خانواده بزرگ جهت رفاه حال مردم همچنان در حال خدمت هستند؛ همکاری با رفاه را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم آثار مثبت و اثربخش این همکاری‌ها به‌زودی به بار بنشیند.

 

*** انعقاد قرارداد همکاری، هدف بلند مدت فروشگاه رفاه

 

به گزارش پژواک، گفتنی است انعقاد قرارداد همکاری با شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهاد‌ها و ارگان‌های خصوصی و دولتی از برنامه‌های جاری شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای‌ رفاه جهت تحقق اهداف بلندمدت سازمانی این بنگاه اقتصادی خصوصی است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه