کد خبر:267198
پ
ردمی نوت
پژواک گزارش می‌دهد:

ادعای شیائومی درباره فروش گوشی ردمی نوت

شیائومی به تازگی ادعایی را مبنی بر فروش بیش از ۲۴۰ میلیون گوشی ردمی نوت مطرح کرده است.

شیائومی به تازگی ادعایی را مبنی بر فروش بیش از ۲۴۰ میلیون گوشی ردمی نوت مطرح کرده است.

 

*** ادعای شیائومی درباره فروش گوشی ردمی نوت 

 

به گزارش پژواک، طبق گزارش منتشرشده، شیائومی ادعا می‌کند که بیش از ۲۴۰ میلیون گوشی هوشمند ردمی نوت فروخته است و به‌زودی ۱۰هزار فروشگاه در سراسر جهان خواهد داشت.

 

مدیرکل برند ردمی اعلام کرد:

بیش از ۲۴۰ میلیون دستگاه سری ردمی نوت در سراسر جهان فروخته شده است. به‌نظر می‌رسد از ماه می که این رقم به ۲۰۰ میلیون رسید، سرعت فروش افزایش پیدا کرده است.

تعداد دستگاه‌های فروخته شده قبل از آن، یعنی در نوامبر سال ۲۰۲۲، تعداد ۱۴۰ میلیون و در اکتبر ۲۰۱۹، تعداد ۱۰۰ میلیون دستگاه بود. بنابراین در ۵ ماه گذشته شیائومی موفق به فروش ۴۰ میلیون ردمی نوت شده است؛ یعنی به‌طور متوسط ۸ میلیون دستگاه در ماه.

براساس گزارش‌های قبلی که منتشر کردیم، این شرکت در آینده استراتژی عرضه‌ی دو نسل ردمی نوت در سال را دنبال خواهد کرد. نسل اول عملکرد را افزایش خواهد داد و در نسل دوم بهبود‌هایی روی دستگاه‌‌ها صورت خواهد گرقت. گوشی‌های این سری قیمتی حدود ۲۵۰۰ یوآن (۳۹۰ دلار) دارند.

 

به‌گفته‌ی لو ویبینگ که همچنین رئیس بخش بین‌المللی است، توسعه‌ی جهانی توسط شبکه خرده‌فروشی به‌شیائومی کمک خواهد کرد که تا پایان اکتبر، ۱۰هزار فروشگاه شیائومی در سراسر جهان وجود داشته باشد.

طبق گزارش‌ها، ده‌هزارمین فروشگاه در بندر شادی شنژن خواهد بود. هدف این شرکت پوشش ۸۰ درصدی شهرستان‌های چین است و درحال‌حاضر برخی از مناطق، ۱۰۰ درصد پوشش داده شده‌اند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
پژواک
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید